
Замовити товар

Замовити

Задайте питання



Схема живлення цукрових буряків рідкими добривами Mixture-RKD
Цукрові буряки є одними з найвибагливіших культур до кількості елементів живлення. Під час вирощування високих врожаїв цукрових буряків нерідко спостерігається дефіцит мікроелементів. Позакореневе підживлення мікроелементами сприяє підвищенню інтенсивності поглинання кореневою системою азоту, фосфору і калію з ґрунту. Особливо гостро культура реагує на дефіцит бору, що проявляється як у період посухи, так й за надлишкової вологості, а також внаслідок внесення високих доз мінеральних добрив. Буряк є рослиною – індикатором бору, який суттєво впливає на вуглеводний, білковий та нуклеїновий обмін, перебіг інших фізіолого-біохімічних процесів в рослинах. У разі нестачі бору порушується синтез, перетворення та транспорт вуглеводів, формування репродуктивних органів, уповільнюється відтік цукру до коренеплодів, можливе відмирання молодих листків та розвиток кореневої гнилі. Значну роль відіграють й інші мікроелементи: марганець, цинк, мідь та молібден. Так, марганець сприяє накопиченню та транспорту цукру з листя до коренеплодів і стимулює формування нових тканин у точках росту, підсилюючи їхній розвиток. Він також сприяє поглинанню заліза з ґрунту.
Внесення стартової дози добрива під час посіву.
Елементи живлення цукровий коренеплід засвоює протягом всього періоду вегетації. У ранні фази розвитку цукрові буряки споживають відносно малу кількість азоту, фосфору і калію. Оскільки в цей період коренева система ще слабо розвинена, тому молоді рослини дуже чутливі до наявності в грунті рухомих сполук елементів живлення, особливо фосфору. Для оптимального початку росту цукрових буряків, добриво потрібно вносити в рядок. Фахівці фірми УАПГ рекомендують вносити такі добрива: MIXTURE-RKD PK 3:18:18 + S (30 мл/сотка), Mixture-RKD NPK 0:21:22 (10-40 мл/сотка) або RKD 10:10:10 + 3S (20-50 мл/сотка).
Фаза 4-6 листків
Період утворення 4-6 листків збігається з активним розвитком кореневої системи цукрового буряка, закладкою і початком формування коренеплоду. Тому дефіцит поживних елементів може негативно позначитися на рості і розвитку рослин буряку в наступні фази. Саме в цей період рекомендується проводити обприскування комплексами добрив RKD 10:03:03 + 20S + 0,5B (20 мл/сотка) та RKD 10:18:4 + 2S + 0,05Mg + 0,1Zn (10-30 мл/сотка).
Фаза 10-12 листків
У фазі 10-12 листків потрібно провести повторне обприскування комплексом добрив з вмістом бору RKD 10:03:03 + 20S + 0,5B (20 мл/сотка) або RKD 12:9:5:Мe (10 мл/сотка) по листю . Ці заходи сприятимуть підвищенню стійкості рослин до хвороб, несприятливих погодних умов та підвищать цукристість буряка. У фазі 10-12 листків крім бормістких добрив слід вносити RKD 10:18:4 + 2S + 0,05Mg + 0,1Zn (10-30 мл/сотка).
Фаза змикання листків у міжряддях
У період змикання листків в міжряддях доцільно провести позакореневе підживлення для подовження періоду формування листкового апарату та інтенсифікації фотосинтетичної активності листків. Для позакореневого підживлення варто застосувати RKD 10:03:03 + 20S + 0,5B (20 мл/сотка), RKD 10:18:4 + 2S + 0,05Mg + 0,1Zn (10- 30 мл/сотка) або RKD 12:9:5:Мe (10 мл/сотка).
Найкращі товари
Може бути цікаво


Українська промислова група – динамічна компанія національного масштабу з 100 % українським капіталом, яка успішно працює на ринку хімічної продукції з 2007 року та активно розвиває аграрний сектор завдяки новаціям і унікальним технологіям. Наше виробництво Виробничий...


Карбамід-аміачна селітра (КАС), або карбамід-аміачна суміш – суміш концентрованих водних розчинів карбаміду та аміачної селітри, масові частки яких відповідно становлять 31–36 і 40–44 %. Промисловість випускає три форми цього добрива: КАС-28, КАС-30, КАС-32 із вмістом загального...


Норми витрат RKD RKD оптимально використовується для більшості культур і типів ґрунтів. Норми внесення RKD, як й інших добрив можуть варіюватися залежно від особливостей ґрунту, способу внесення, культури-попередника, вологи у ґрунті, запланованого врожаю та інших...
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: