
Замовити товар

Замовити

Задайте питання



Рідкі комплексні добрива: чи готові ви отримати більший врожай?
Основна мета для українських фермерів, та світових спеціалістів – це оптимізація витрат і збільшення прибутку. Враховуючи високу вартість мінеральних добрив (у структурі виробничих витрат вони складають до 40%), економія на передпосівному і припосівному внесенні мінеральних добрив стає одним із головних завдань для сільгоспвиробників. Високу ефективність, завдяки легкозасвоюваній і зручній формі, може забезпечити використання рідких комплексних добрив – MIXTURE-RKD. Спробуємо разом розібратись, як вони працюють, та які переваги можуть дати аграрію.
У чому переваги РКД?
MIXTURE-RKD – це сучасні, високоефективні хелатні добрива, які є прямим замінником амофосу, діамофосу, нітроамафоски та інших фосфатних комплексних добрив. Доведено, що завдяки живленню РКД аграрії економлять до 30% витрат на внесення добрив за умови переобладнання сівалки, культиватора, інжектора під внесення рідких добрив. Тож не дивно, що рідкі добрива зараз на піку популярності у всьому світі: близько третини фосфатних добрив у США та Канаді вносять саме в рідкому вигляді. На частку рідкого аміаку припадає до 52% всіх азотних добрив, і майже 22% комплексних добрив використовуються в рідкому вигляді.
В Україні останнє десятиріччя найбільше у рідкій формі використовують КАС та аміак, але поступово переходять на рідкі фосфоровмісні рідкі добрива. Фермери, які уже відчули на полях ефект від дії РКД стверджують, що це найкращий варіант внесення добрив в умовах посушливих трендів та нестабільного погодного фактора, а найбільш ефективно вносити його разом з насіниною, що дозволяє сформувати потужну кореневу систему, дає значні переваги прикореневому та позакореневому підживленнях, дозволяє їх оптимально використовувати в системах зрошення та фертигації.
Особливо доцільно використовувати MIXTURE-RKD як стартове добриво, оскільки потужний початок вегетації сприяє посиленому росту і кращому протистоянню рослин абіотичним стресам, шкідникам та хворобам, та конкуренції їх з бур’янами. Рослина краще використовує вологу з грунту, а врожайність зростає, навіть у роки з низькими температурами на початку вегетації. Практики засвідчують, що добрива, внесені локально під час посіву, дають суттєво вищий коефіцієнт поглинання рослинами, що доводить і економічну ефективність їх застосування. Це особливо актуально для фосфору, який є малорухливим у ґрунті елементом.
Важливий момент — рецептуру MIXTURE-RKD можна зробити за бажанням клієнта, враховуючи особливості кожного поля. Гнучкість виробництва в тому, що рецептура обмежена тільки максимальною щільністю продукції. В MIXTURE-RKD вдало комбінують хелатовані мікроелементи Zn, Mn, Cu, Fe, Mg, Ca, Mo, Co, B, також існує можливість змішування з КАСом за умови додавання води для запобігання перенасичення розчину і випадання осаду.
Наголошуємо, що для отримання максимального ефекту від застосування MIXTURE-RKD слід дотримуватись наступних рекомендацій:
- Перед початком роботи, обов’язково отримайте консультацію агронома УАПГ(необхідно враховувати — схеми живлення, культуру-попередника, планові врожаї, технічні і фінансові можливості господарства,тощо);
- Зробіть аналіз грунту на площі, де плануєте застосовувати MIXTURE-RKD;
- Підберіть оптимальну рецептуру MIXTURE-RKD, або замовте свою;
- Використовуйте MIXTURE-RKD на всіх етапах живлення рослин, найбільш оптимально як стартове добриво;
- Заздалегідь заплануйте дату відвантаження MIXTURE-RKD;
- Разом із фахівцями УАПГ продумайте особливості логістики, внесення і зберігання MIXTURE-RKD у вашому господарстві
Підготуйте техніку і заплануйте бюджет. Врахуйте, що УАПГ допомагає в оформлені кредиту і переобладнанні техніки для внесення РКД, що дозволить вам суттєво зекономити оборотні кошти у поточному та наступних сезонах.
Найкращі товари
Може бути цікаво


Діамофоска (ДАФК) комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво з високою концентрацією поживних речовин. Виробники випускають 2 стандартні варіанти добрива діамофоски, що відрізняються пропорцією речовин, які входять до складу: перший 10-25-25 і другий 10-26-26. Порівняно...


Інтенсивність засвоєння елементів живлення помідором залежить від темпу наростання маси сухої речовини. У розсадний період він засвоює близько 2 %елементів живлення, а в період цвітіння їх надходження не перевищує 10–15 % від загального засвоєння. Максимальне їх...


Нітроамофоска — це комплексне добриво, яке забезпечує життєдіяльність рослин, тому його можна вносити на будь-якій стадії розвитку рослин. Нітроамофоска складається з трьох головних компонентів: азоту, калію і фосфору. Навколо цього добрива ходить багато міфів, а...
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: